Adriana dhe i dashuri i saj, dorë për dore rrugëve të Prishtinës


Adriana Matoshi po e shijon secilin moment të lidhjes së saj me futbollistin, Keith Owen Groeneveld.

Aktorja e njohur dhe shumë shpejt deputetja e Kuvendit të Kosovës, është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan imazhe të ndryshme të jetës së saj, shkruan “Kosovarja”.

Lidhja e një prej çifteve më të komentuara në mediat rozë, u diskutua dhe u komentua nga të gjithë për shkak se i dashuri i aktores është disa vite më i ri në moshë, por Adriana nuk ka pasur ndonjë kompleks për këtë gjë dhe dashuria ka triumfuar.

Keith është ai që sot ka publikuar një video, ku shihet së bashku me Adrianën duke shëtitur rrugëve të Prishtinës, dorë për dore shumë të dashuruar.

Leave a Reply