A u takua me nënën e Luizit? Kiara mbërrin në Shkodër, dalin pamjet (VIDEO)

RPReplay_Final1685070605

VIDEO KËTU:

Mungesa e nënës se Luizit në ceremoninë e kurorëzimit me Kiarën prej javësh tashmë mundon fansat, të cilët nuk ka ditë që nuk e pyesin këngëtarin në rjetet sociale për arsyen.

Në Post BBV, Luizi tregoi per here te pare arsyen.

Ai ëstë shprehur se në mëngjesin e parë të daljes nga BBV u nis për në Shkodër, pasi u shqetësua për gjëndjen e nënës.

“Nëna është pa terezi dhe do operohet.

Nuk ka mundur të vi.

Por kjo ishte arsyeja e vetme.

Prandaj jam nis në 6 për Shkodër sepse e pashë që ishte keq.

Kam shkuar në Shkodër në mëngjes”, tha Luizi.

Ndërkohë duket se Luizi e ka mbajtur premtimin që i ka bërë Kiarës.

Sot ai e ka dërguar Kiaren në qytetin e tij të lindjes siç i premtoi kur ishin në Big Brother.

Por a do të takohet nusja me të afërmit dhe konkretisht nënën e Luizit?/albeu.

Leave a Reply