A menduat se është plakur?! Jo, jo. Ja si duket Bleona sapo zgjohet nga gjumi


Bleona Qereti pas një karriere të suksesshme e të gjatë në vendet shqiptare, mësyu tregun ndërkombëtar muzikor dhe atë filmik, shkruan “InfoKosova”.

Atje po bën punën e saj tash e disa vite, por jo edhe suksesin e dashurinë e të gjithëve siç e gëzonte sa ishte këngëtare vetëm e shqiptarëve.

Bleona edhe pse tashmë i ka kaluar të 40-at, akoma vazhdon të duket bukur dhe në formë të mirë…

Leave a Reply