A kѕident tr agjik në Durrës/ Ambulanсa del nga rruga, vdеѕ расientja


Një aks ident tra gjik ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Durrës, ku një ambulancë ka dalë nga rruga dhe ka hu mbur jetën pacientja.

Informacion paraprak:

Në datë 14.02.2021, në orën 03:45, në autostradën Durrës-Tiranë, shtetasi I. D., 51 vjeç, banues në Sarandë, duke drejtuar mjetin ambulancë, ka hu mbur kontrrollin duke dalë nga rruga, e për pasojë ka hum bur jetën shtetësja A. Sh., 71 vjeçe e cila ishte paciente në ambulancë.

Drejtuesi i ambulancës është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për zbar dhjen e rrethanave të ngja rjes

Leave a Reply