A është në lidhje me Don Xhonin? Enca dhe reperi bëjnë “lëmsh” rrjetin me pëgjigjet e tyre


Enca Haxhia është një prej këngëtareve më të komentuara shqiptare, për veprimet që bën.

Artistja, së fundi iu përgjigj pyetjeve të fansave, të cilët dëshironin të dinin detaje nga jeta profesionale dhe personale e saj.

Kur jemi tek jeta private, një nga ndjekësit i shkruan Encës, “A jeni ti dhe Don Xoni në lidhje?”.

Këngëtarja e etiketoi reperin ndërsa shkroi “Super haver”, në anën tjetër Don Xhoni vendosi vetëm një emoji që nënkuptonte “hesht”.

Më pastaj, në një tjetër rast, një fans i thotë se ka dëgjuar që artistja është beqare, kurse përgjigja e saj ishte “100%”.

Leave a Reply