A e dini se çfarë janë mes veti Edita Tahiri dhe Eni Çobani


Janë parë shumë herë bashkë në fotografi e në ngjarje të ndryshme.

Por Eni Çobanin dhe Edita Tahirin nuk i lidh vetëm puna. Kjo pasi që ato janë edhe familjare mes veti, shkruan Gazeta Express.

Dje nëna e Eni Çobanit ka festuar datëlindjen. Me këtë rast nuk ka munguar edhe komenti i Edita Tahirit, e ku ka uruar më të mirat për tezen e saj.

Pra Tahiri dhe Çobani nënat i kanë motra. /Express/

Leave a Reply