A do të rikthehet Atdheu në “Përputhen”? Zbulohet e vërteta (foto)


Diten e djeshme ne Perputhen teksa vajzat zgjidhnin djemte per takimet e javes, Antonela ka shkruajtur ne leter: A+ A ose fare.

Nisur nga kjo Bora ka thene se Antonela kerkon takim me Atdheun por kjo gje do te diskutohet nga Produksioni. Se fundmi po qarkullon nje foto e Antoneles dhe Atdheut duke ngrene darke se bashku.

Burime per Kryefjalen kane zbuluar se kete jave Atdheu do te kthehet ne Perputhen dhe foto eshte realizuar gjate takimit te tyre. Pra rruga e tij ne Perputhen do te rifilloj serish dhe mbetet te presim sesi do te shkoje situata mes Atdheut dhe Antoneles.

Leave a Reply