A do të marrë pjesë në dasmën e Teas dhe Beartit? Përgjigjet Arjan Konomi !!!


Arjan Konomi ishte mysafirë ne emisionin shumë të shikuar, “Kojshia Show”, i cili transmetohet çdo të diele në RTK1. Ai u pyet nga moderatori Sadri Imeri për Tean dhe Beartin.

Shikoni se çfarë thotë Arjani për çiftin më të komentuar të momentit. Se a do të jetë pjesë e dasmës se tyre nga minuta e 5 e emisionit mund ta kuptoni në intervistën e tij.

Leave a Reply