7 shenjat qe fatin e kane раѕ ne 6 Shkurt/ Astrologia Meri Shehu parashikon keto shenja te horoskopit


Dashi :Këtë muaj Shkurt, mund të gjeni dashurinë në këto katër periudha shumë të favorshme. Në këto data, rezervoni një tavolinë në një restorant, blini bileta për një koncert a shfaqje, ose planifikoni një udhëtim të shkurtër diku. Data e parë është 14 shkurti, më pas periudha gjashtë javore mes 31 Janar dhe 15 Shkurtit, dhjetë ditët pas hënës së re në shenjën e Binjakëve më 3 Shkurt dhe hëna e plotë në shtëpinë tuaj të dashurisë së vërtetë më 11 Shkurt, plus minus katër ditë.

Demi :Do të shihni qartë karakterin e vërtetë të një personi pranë jush, dhe ky zbulim do të jetë ose shumë pozitiv ose krejt e kundërta.Eklipset e këtij viti do të testojnë forcën dhe durimin e një marrëdhënieje të ngushtë në të cilën jeni të përkushtuar për momentin, qoftë romantike ose profesionale. Deri më tani, e dini kush ju qëndron besnik dhe kush jo.

Bricjapi :Nëse s’keni partner dhe shpresoni të gjeni dashurinë e vërtetë, 2021-shi do t’ju emocionojë. Ky është viti më fatlum për të gjetur dashurinë. Thjesht duhet të dilni nga shtëpia, në të kundërt, asgjë s’do të ndodhë. Nëse po planifikoni të bëni një fëmijë, kini shpresë.Eklipset janë mjetet më dramatike që universi përdor për t’ju ndikuar. Eklipsi i 6 shkurtit do t’ju bëjë të mendoni për partnerin tuaj. Do të merrni këshilla të vyera nga një motër, vëlla a mik i mirë.

Binjaket :Urani do t’ju ndikojë në mënyra të papritura, prandaj firmosni kontrata me këdo të bashkëpunoni dhe tregohuni të kujdesshëm.Nëse po ndani asete ose po div orcoheni, dijeni që ko nfliktet nuk janë të pashmangshme. Bëni mirë të mos negocioni më 6 Shkurt dhe 10 Shkurt, pasi fjalët do të jenë të ashpra dhe s’do të merreni vesh.

Ujori :Gjendja juaj familjare dhe shtëpiake ka nevojë për një ndryshim. Urani në shtëpinë tuaj të kartë më 6 Shkurt do të shka ktojë rrëmujë dhe keqkuptim.Shtatë vitet në vijim, do të ndërroni shtëpi më shumë se një herë. Rrethanat për këto shpërngulje do të jenë të jashtëzakonshme.

Peshqit : Mund t’ju ofrohet një pozicion i ri ose një rritje rroge gjatë 6 Shkurtit, por kini kujdes nga Mërkuri në prapavijë. Mos firmosni asgjë për sa kohë Mërkuri është në prapavijë, pasi rezultati s’do të jetë i dëshiruari.Mund të pranoni një ofertë pune në një kompani që keni punuar më parë. Mjafton të mos krijoni lidhje të reja profesionale gjatë kësaj periudhe në prapavijë. Nëse ndodh kështu, dijeni që është një mundësi e shkëlqyer.

Gaforrja : Gjatë kësaj periudhe, do të njihni njerëz të mrekullueshëm. Do të jenë të arrirë, të suksesshëm dhe nga fusha të ndryshme të jetës. Një ose dy, prej tyre, do të bëhen miqtë tuaj të mirë.Këta miq të rinj, me siguri do të kenë të shkuara të ndryshme nga tuajat dhe ju do ta shijoni diversitetin që do t’ju sjellin në jetë. Miqtë tuaj të rinj do të jenë energjikë, entuziastë, kreativ dhe të suksesshëm. Optimizmi i tyre do të jetë ngjitës dhe do t’ju bëjë të dilni nga zona e rehatisë.

Leave a Reply