51-vjeçarja me gjokѕin më të madh рublikon foton e vjetër рara ореraсioneve, ѕhihni ndrуѕhimin


Allegra Cole ka publikuar një foto të realizuar 20 vite më parë. Në vitin 1999 ajo ishte mjaft natyrale, ku shihet me bikini dhe trupi i saj i bonifikuar. Por ditët e sotme 51-vjeçarja ka pësuar ndryshimin drastik si në trup ashtu dhe në pamje.

Ish-mësuesja e pianos iu nën shtrua opera cioneve të shumta për të rritur gjoksin e saj duke përdorur 4,600 implante CC.

Ajo është kthyer në bjonde, ka rritur të pasmet e saj, ka fryrë buzët dhe ka bërë bo tox. Në total Allegra ka shpenzuar rreth 75,000 dollarë me këto ndër hyrje.

Ajo ka publikuar foton e realizuar në vitin 1999 dhe bën krahasimin e trupit të saj.

“Si mendoni se do të dukem në vitin 2029? Unë atëherë do të jem 60 vjeç”, ka shkruar në mbishkrimin e fotots Allegra. Kjo foto është pëlqyer shumë nga ndjekësit të saj dhe e kanë komplimentuar për pamjen.

“E bukur në të dy fotot”.
“Ju keni qenë gjithmonë i mrekullueshëm”.
“Unë e dua pamjen e re dhe në 2029 do të jesh më e nxehtë”.

“Ju do të jeni akoma joreal në moshën 60 vjeç”, janë disa nga komentet që ndjekësit i kanë lënë në foto. /tvklan.al

Leave a Reply