20-vjeçari vë në siklet Sarën në Perputhen. Djemtë e duartrokasin, madje edhe opinionisti Arjan Konomi

Geljani dhe Sara kanë zhvilluar takimin e tyre të parë në Për’puthen.

20-vjeçari u duk tepër i ftohtë në bisedë dhe në sjellje ndaj Sarës dhe tregoi se nuk kishte pëlqim ndaj saj, por doli me të që mos të dilte keq.

Geljan: Bëra 2 orë trafik që të vij në takim me ty. Nuk të duket pak kjo ty?

Sara: Ta vlerësoj unë këtë?

Geljan: Sigurisht që ta vlerësosh.

Sara: Ua sa i egër.

Geljan: Do më japësh pak ngrohtësi?

Sara: Jo. Kam qef të më lodhin mua.

Geljan: Po kur të të lodh unë mund të mos ecësh më dot.

Sara: Pse largohesh? Pse nuk më lë të të prek?

Geljan: Nuk më pëlqen të më prekin njerëzit që nuk më pëlqejnë.

Sara: Pse dole me mua kur nuk të pëlqeja?

Geljan: Sepse nuk doja të të lija ty keq.

Pas takimit, në studio Sara tha se ishte shumë në siklet në këtë takim dhe ndjeu tension.

Përgjigjen për këtë e dha vetë Geljani, i cili tha se duke parë që Sara është lozonjare me të gjithë djemtë vendosi që mos i linte asaj mundësinë të bënte të njëjtën gjë me të.

Sjelljen e Geljanit e përshëndetën të gjithë djemtë, madje edhe opinionisti Arjan Konomi.

Andi tha se Sara doli bllof kësaj here, pasi nuk i eci loja e saj.

Leave a Reply