Ѕi te gjitha vajzat аѕ Ѕhqiрja nuk kerkon ѕhume / Na ѕhkriu me kete deklarate qe ka bere ne rrjetet ѕociale рer burrin e ardhshem

Shqipja eshte nje nder konkurrentet me te forta dhe me te vendosura qe ai emision ka pasur ndonjehere, pasi ajo ishte shume e drejtperdrejt dhe nuk luante lojra per audience. Shqipja shkaktonte shume zhirme ne emision dhe nuk arriti te qendronte dot gjate atje.

Por edhe pse ishte vetem per nje periudhe te shkurter ajo nuk harrohet lehte nga fansat e emisionit, pasi ka nxjerre ne shesh shume te verteta qe mbaheshin fshehur. Nje nga to ka qene dhe marrdhenia e fshehur e mbajtur mes Beartit dhe Teas dhe fakti se kjo e fundit po genje nte publikun per marrdhenien e saj me Andin.

Por askush nuk e besonte Shqipen duke qene se Tea arriti ti kamuflonte shume mire situatat qe krijoheshin nga thasheshemet dhe situatat qe ajo vete kishte krijuar. Por gjithsesi tashme kane kaluar disa muaj qe kur marrdhenia e tyre eshte zbuluar dhe ata i kne dhene fund asaj.

Pervec karakterit te saj dinamik ajo shquhet dhe per shakate dhe humorin e saj qe shpeshhere na shkrin se qeshuri me deklratat e saj ne rrjetet sociale. Por sot ajo ka postuar nje foto me te cilen pershkruan ne detaje se si e deshiron ajo mashkullin e jetes se saj.

“dua nje burre qe te gatuaj, te pastroj dhe te sjelle leke ne shtepi se nuk i dilet keshtu”, sqaron ajo permes fotos qe ka publikuar ne story. Ajo duket shume e lodhur dhe nuk po ja del dot me te gjitha detyrat qe duhet te beje, prandaj ka nevoje per dike qe ta ndihmoje.

A del dikush disponibel ti ofroj Shqipes tone keto kushte dhe mos te ankohet aspak? Sepse ne te kundert e njihni vete Shqipen. Le ti urojme bukuroshes tone sa me shume sukses ne gjetjen e personit perfekt ashtu si ajo e deshiron.

Leave a Reply