Ѕhuma marramendѕe që marrin Luana e Arbana nga inѕtagrami, por ѕurрriza është Tea e Рërputhën

Instagrami sot eshte kthyer ne nje biznes shume fitimprures per njerezit e njohur te ekranit.

Ka nga ata njerez qe ende marrin shifra modeste ose publikojne nje foto te produktit.
Por ky nuk eshte rasti i moderatoreve te njohura Arbana Osmani apo Luana Vjollca.

Luana paguhet rreth 1200 €.
Kryesisht Luana reklamon kremra ose produkte te ndryshme make up-i.

Ne anen tjeter Arbana Osmani paguhet rreth 1000€ dhe kryesisht jane reklama ushqimesh duke qene se te gjithe e dime edhe pasionin e saj per gatimin.

Deri me tani pagat e vajzave te ekranit jane te kuptueshme, por surpriza eshte Tea e Perputhen.

Tea kerkon 1500€ per postim, te cilin e mban vetem 3 dite ne Instagram.

Tea nuk ka nje standart por poston cdo produkt qe i jep te ardhurat.

Natyrshem ne keto kushte lind pyetja: me fal Tea po ti kush je?

Gjithesesi, sot ne Instagram gjithesecili ja vendos vet shifren postimeve te tij nepermjet numrit te fansave qe ka, keshtu qe jo te gjith kan te njejtin standart.

Leave a Reply