Ѕуri i keq’/ Alesia Вami rrëzohet në haрjen e ѕрektaklit ‘Top Arena’ (FOTO)

Një incident ka ndodhur në hapje të spektaklit ‘Top Arena’, që transmetohet live çdo ditë në orën 22:00, në Top Channel.

Moderatorja Alesia Bami, teksa zbret shkallët pengohet dhe për pak desh rrëzohet, por fatmirësisht nuk ndodhi kështu!
“Syri i keq”, tha ajo, teksa qeshi pas këtij incidenti.
Për më tepër, ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme:

Leave a Reply