Теа me Веаrtin bаѕhkë – Çifti ѕhihen duke u рuthur në buzë


“Përputhen” është formati televiziv më i shikuar i kohëve të fundit, që ka thithur shikueshmëri maksimale në të gjitha trojet shqiptare.

Shou ka ndodhur para dhe pas skene, pasi ngjarjet janë zhvilluar paralelisht gjatë emisionit dhe në pas kuintat e tij.

Një ndër protagonistët shumë të përfolur të “Përputhen”, mbetet Beart Rexhepi, i cili edhe pas dalje nga emisioni u komentua shumë në publik, madje më shumë se ata që ishin pjesë e programit.

Ndërkohë, Tea ishte ylli absolut i formatit, e cila u tha se u përputh me Andin. Dyshja Tea dhe Andi janë çifti i parë i “Përputhen”, ama kjo duket të jetë një farsë e produksionit, pasi e vërteta po del të jetë ndryshe.

Tashmë janë konfirmuar të gjitha thashethemet që bluheshin për një lidhje të Teas me ish konkurrentin nga Kosova, bukuroshin Beart Rexhepi.

Sapo kanë dalë foto të bëra këto ditë ku Tea dhe Bearti shkëmbejnë puthje mes vete.

Epo, derisa të tjerët mbesin gojëhapur, Tea e Bearti shihen duke u puthur buzë me buzë.

Leave a Reply