РubIikohen në rrjet fotot të Fjolla Morinës

Tejet tër heqëse është shfaqur Fj0lla M0rina në disa foto, të cilat janë publikuar në rrjetet sociale, ndërkohë që ajo dhe bashkëshorti i saj thuajse çdo ditë po ndajnë imazhe për ndjekësit e tyre, shpesh edhe m0mente in ti me.

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kanë ditë që kanë shkuar me pushime në Maldive, ku edhe u martuan, por po shijojnë edhe muajin e mjaltit aty.

Gjithsesi, Morina është bërë një nga personazhet më të komentuar të showbizit përsa i përket jetës së saj private. Ajo është përfolur gjatë për lidhjen e dashurisë dhe për fejesën me biznesmenin e njohur Fisnik Syla.

Pasi zyrtarizuan lidhjen, dyshja ndan shpesh herë foto së bashku në rrjetet sociale duke shprehur dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrit.

Leave a Reply