Рo ju a mendoni se ngjajnë? Fansat gjejnë sozinë e Antonelëѕ së Рër’puthen (Foto)


Ndjekësit e rrjeteve sociale kanë konstatuar se dy vajza të njohura të ekrani duken pothuajse njëlloj.

Bëhet fjalë për modelen e njohur, Atalanta Kërçyku, ish-konkurrenten e ‘She is on Top’, e cila tashmë është pjesë e programit “Procesi Sportiv’ dhe konkurrenten e Për’puthen, Antonela Berishajn.

Të dyja vajzat kanë një ngjashmëri të madhe, duket sikur kanë po të njëjtën fytyrë, por pa lënë pas edhe dukjen fizike, por edhe modelin e flokëve

Leave a Reply