РIaѕ keq në ‘Dua të të bëj të Iumtur’, poIicia ndërhуn në emiѕionin e Arbanëѕ


Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani na shoqëron cdo të shtunë me programin “Dua të të bëj të lumtur”. Së fundmi, faqja zyrtare e “Top Channel-it” ka publikuar videon promo të puntatës së rradhës.

Si kurrë më parë, mbrëmjen e së shtunës do të transmetohet historia e dy të rinjve të dashuruar të cilët nuk munden të jetë me njëri-tjetrin. Ata i kanë të gjithë familjarët kundër dhe vajza duhet të marrë një vendim.

Në fund të videos vihet re se situata ka agra vuar aq keq sa në studion e Top Channel-it ka mbërritur dhe policia.

Leave a Reply