Рër kë votuan Веѕi dhe Xhenѕila? Ky detaj i nxjerr zbuluar

Qytetarët shqiptarë janë duke votuar këtë të diel për të zgjedhur qeverinë, e cila do t’i përfaqësojë në 4 vitet e ardhshme.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka zbuluar përmes disa postimeve në “Instastory” se e ka kryer detyrën e saj si qytetare dhe ka votuar bashkë me Besin.

Emoji i vendosur në një nga fotot, trëndalifi i cili është simbol i Partisë Socialiste, ka ngitur dyshime të ndjekësit në lidhje me bindjen politike të çiftit.

Për shkak të miqësisë me Presidentin Ilir Meta dhe kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, të gjithë mendojnë se çifti është mbështetës i Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Disa minuta pas postimit, Xhensila e ka fshirë foton nga profili i saj. Arsyeja mund të jetë shmangia e keqkuptimeve.


Leave a Reply