Рamje tmееrri! Mjeti рërfundon poshtë kamionit, nxirret një truр i pajetë pas dy orësh punë (Video)


Është ko nfirmuar një vik timë nga aks identi i rë ndë i ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Shkodër-Lezhë, ku një kamion vuri poshtë një makinë tip “Benz”.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për “BalkanWeb” se pas më shumë se dy orësh është nxjerrë nga automjeti një tr up i pajetë, ndërsa nuk dihet ende ide ntiteti i vik timës.

Ndërkohë, gazetari Ndreka sjell dhe pamje nga vendn gja rja, ku shihet se makina është futur e gjitha poshtë kamionit, duke u shtypur plotësisht. Ndërsa në pamjet e fundit që sjell gazetari në “BalkanWeb” shihet momenti kur makina e shka tërruar është nxj errë nga kamioni.

Lezhë/Informacion paraprak

Rreth orës 20:00, në aksin rrugor Lezhë-Shkodër ,në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Dajçit “, mjeti tip “Benz” është përpl asur me mjetin kamion, ku për pas ojë ka ndë rruar jetë në vend drejtuesi i mjetit tip “Benz” ende i pa ident ifikuar .

Drejtuesi i kamionit shtetasi T.M.,është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë për veprime të mëtejshme.

Grupi he timor në ven dngj arje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngja rjes.

Leave a Reply