Роliсja bukuroshe ѕhqiрtare “ngre” temperaturat, рublikon foto me bi kini në ambient me borë


Linda Aliu është policja kosovare që jo pak herë tërheq vëmendjen e mediave rozë. Kjo për shkak të formave të saj fizike, të cilat nuk kalojnë pa u komentuar në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto s*ksi nga Brezovica, ku ka pozuar në një ambient me dëborë dhe e veshur me bi kini.

Kujtojmë se para pak javësh ajo u vu në qendër edhe të mediave britanike ,ku shumë njerëz komentuan dhe shpërndanë foton e saj me uniformën e policisë. Madje, thuhet se ajo ka patur edhe oferta për të punuar si modele në sallonet e bukurisë.

Leave a Reply