Раѕ shtrirjes në ѕрital, Fifi shfaqet tërheqëse si аѕnjëherë më parë


Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi, sot në mengjesë është përfolur se është shtrirë në spital.

Ishte ish-protagonisti i emisionit “Përputhen”, Fationi, ishte ai i cili publikoj këtë foto.

Gjë që ngjalli dyshime se artistja ishte e sëmuar.

Mirëpo doli se e gjithë kjo është pjesë e projekti të tyre më të ri.

Ndërsa para disa minutave këngëtarja postoj disa foto ku shihet e veshur me jumpsuit të gjelbërt dhe monti të zi.

Ajo shihet tepër tërheqëse edhe në pamjen e saj të thjeshtë e pa grim.

Artistja nuk ka bërë të ditur ndonjë detaj tjetër ndaj këtij projekti mirëpo pritet të shihet në ditët në vazhdim. /Blic/.

Leave a Reply