Раѕ ndarjеѕ nga Ana, Arѕimi e ‘zëvendëѕon’ me iѕh konkurrenten e ‘Love Story’

Ndarja e tyre erdhi papritur.Pasi dolën publikisht, Ana dhe Arsimit vendosën t’i japin fund lidhjes, shkruan Indeksonline.Sipas Arsimit, Ana dëshironte të ishte në vëmendje dhe kjo gjë e kishte penguar atë.

Por edhe pas ndarjes, atij duket se nuk po i bëhet vonë për Anën.Ai u pa nën shoqërinë e ish konkurrentës të ‘Love Story’, Enxhit.

Të afruar me njëri tjetrin dhe të buzëqeshur, lanë vend për dyshime se ata mund të kenë më shumë se miqësi.

Leave a Reply