Раѕ Meliseѕ edhe 64 vjeçarja e Përputhen +40 i futet muzikeѕ, рublikon këngën e parë

Luljeta dhe Çimi i Perputhen +40 kane bere nje bashkepunim muzikor.Kenga titullohet S’ta jap.Pjese e videoklipit pervec Lulit dhe Çimit jane edhe konkurrentet e tjere te Perputhen ku shoqerojne.

Ne pamje te pare duket si klip i viteve 2000 por c’rendesi ka kjo.Luljeta ben cfare i do kokrra e qejfit.
Per me teper shih klipin:

Leave a Reply