Нoroѕkoрi javor/ Meri: Mbarojnë рroblemet рër këtë ѕhenjë, nis një cikël i ri

Dashi
Nje marreveshje e fshehte ju garanton nje qetesi shpirterore, por nuk ju garanton nje siguri te gjate ekonomike dhe sjell kthesa te papritura ne rrugen tuaj

Demi
Hena e plote i bene me kerkues dhe te qendrueshem njerezit perball jush. Por sjell nje pamundesi qe ju te pershtateni. Nje marredhenie i vjen fundi apo mbaron cikli i vet

Binjaket
Keni akoma kohe te perqendroni forcat tuaja qe te merrni nje drejtim te qarte ne lidhje me karrieren. Pavaresisht se duket pa lidhje situata perreth do merrni nje drejtim se shpejti

Gaforrja
Mbaron nje cikel i rendesishem per ju dhe do mbaroj ne menyren me te mire. Do kete shume per te ndjere dhe per te profetizuar. Vetem Urani ne Dem sjell nje kthese ne qellimet tuaja

Luani
Hena e Plote ne Akrep ju ndricon ne ceshtjet familjare. I bene me te rendesishme se karriera dhe ju sjell nje mareveshje te fshehte pune dhe ekonomie

Virgjeresha
Mundesisht Hena e plote ne Akrep ju lumturon me prezencen e nje lajmi qe do ju gezoj apo te nje takimi te rendesishem. Por shume shpejt gjerat marrin trajte me serioze per te marre vendime

Peshorja
Sot hena eshte ne nje pozicion qe ju favorizon ne ecurine tuaj. Nga neser fillon nje projektim me i fshehte dhe me fitim prures per ju

Akrepi
Hene e plote be shenjen tuaj duket se sjell energji te fuqishme dhe deshire per jete personale te plotesuar dhe erotike. Kjo jave ju zgjon vetveten

Shigjetari
Sot do keni lajme te rendesishme dhe takime te rendesishme. Nga neser gjerat behen me personale dhe planet me te fshehta. Do projektoni nje shtepi vetem per ju

Bricjapi
Sot do filloni te kuptoni nga fryn era e mundesive dhe nga neser do mblidhni forcat per te forcuar pozicionet tuaja. Do beni cdo gje, por nje gje qe s’do ta beni do ju prishi pune

Ujori
Hena e plote ne Akrep vetem per nje pozicion te rendesishem apo publicitet ne lidhje ne karrieren ju sjell, por edhe ju detyron te mbaroni nje marredhenie qe keni patur gjate ne kohe si bashkepunim si jete personale

Peshqit
Hena e plote ne Akrep shell nje stimulim ne ceshtjet ligjore dhe duket sikur ju sjell cdo mundesi te mire ne jeten erotike. Po asgje nuk vjen pa dhimbje. Si i thone dicka do humbi apo do ndryshoj papritur.

Leave a Reply