НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Shtunë 6 Shkurt 2021


Dashi
Dita e nesërme nuk do të jetë shumë e lehtë për ju, por përsëri përpiquni të mos nxitoheni. Hëna jo në favor nuk iu ndihmon dhe shkakton tension në dashuri. Mos merrni vendime të nxituara në punë.

Demi
Nesër do të ketë situata të ndryshme interesante për t’u marrë parasysh sa i përket punës. Në dashuri nëse ju pëlqen dikush, atëherë ka ardhur koha që t’ia thoni.

Binjakët
Nesër nuk do të jetë dita e duhur për t’u marrë me çështje të pazgjidhura në dashuri. Sidoqoftë, përpiquni të bëni vetëm gjërat e domosdoshme edhe në punë dhe përpiquni të mos bëni zgjedhje të rrezikshme.

Gaforrja
Horoskopi i Paolo Fox tregon se në dashuri ka ardhur koha për të marrë një angazhim të rëndësishëm. Bashkëpunimet favorizohen në punë. Mundohuni të organizoheni më mirë.

Luani
Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se nesër do të keni pak “siklet” në dashuri. Bëni durim që midis të shtunës dhe të dielës do të keni në krah Hënën dhe Venusin dhe mund të merrni diçka më shumë. Mos u lodhni shumë në punë.

Virgjëresha
Nesër do të jetë një ditë e nënshtruar si për nga dashuria ashtu edhe për punën. Mundohuni ta mbani situatën nën kontroll sidomos në sferën profesionale dhe shtyni çdo vendim për nesër.

Peshorja
Nesër do të keni Hënën në kundërshtim e cila mund të shkaktojë pakënaqësi ose pengesa, grindje ose vonesa. Në punë, mund të gjeni një situatë të favorshme falë një personi.

Akrepi
Dashuria në këtë periudhë nuk është në të mirën e saj por ata që janë vetëm mund të kenë disa takime me fat në ditët në vijim. Përgjigjet e para të mira së shpejti mund të mbërrijnë në punë.

Shigjetari
Nesër do t’i kushtohet dashurisë por kini kujdes nëse jeton dy histori. Nesër është gjithashtu dita e duhur për të folur për punën: më mirë të përfundoni nesër çdo diskutim ose takim.

Bricjapi
Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se nesër do të jetë një ditë e mirë për takime dashurie, për afrim. Ata që janë në kontakt me publikun preferohen në punë.

Ujori
Nesër do të jetë një ditë pozitive për sa i përket dashurisë në të cilën ndiheni më të fortë dhe më të sigurt për veten tuaj. Në punë, mund të gjeni një zgjidhje të mirë për një problem.

Peshqit
Nesër dashuria do të nxitet falë Hënës pozitive. Jeni më optimist dhe kjo do ju ndihmojë shumë edhe në punë.

Leave a Reply