НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën E premte, 29 janar 2021


DASHI
Mos i nënvlerësoni takimet këtë të premte: me fillimin e muajit shkurt, dashuria do t’ju ofrojë disa mundësi më shumë. Sa i përket punës, përpiquni të shlyeni një borxh, që mund ta keni gjatë dy viteve të fundit!

DEMI
Ditën e premte (29 janar 2021), Hëna po ndikon në zemrën tuaj: ka ende shumë dyshime për të shpërndarë emocionet si duhet. Sa i përket punës, nuk është një periudhë rritjeje: ka të ngjarë të kurseni dhe mos shpenzoni shumë.

BINJAKËT
Në dashuri ndjesitë që do të lindin gjatë fundjavës do të jenë të mira. Sa i përket punës, Jupiteri dhe Saturni do të jenë me ju. Planetët do t’ju ndihmojnë të ndërtoni diçka më të fortë dhe të qëndrueshme.

GAFORRJA
Në fund të janarit në dashuri mund të ketë vështirësi me ata që kanë lindur nën shenjën e Bricjapit dhe Dashit. Sa i përket punës, do t’ju duhet të zgjidhni disa probleme në lidhje me biznesin tuaj.

LUANI
Sipas horoskopit të Paolo Fox (e Premte 29 Janar 2021), Hëna do të jetë akoma në shenjën tuaj dhe në dashuri gjërat do të shkojnë shumë më mirë. Sa për punën, ju jeni duke pritur për një propozim të rëndësishëm. Duhet pritur.

VIRGJËRESHA
Një lajm i mirë për dashurinë që ju pret: më – 29 janar 2021 – yjet favorizojnë ndjenjat dhe muaji do të mbyllet me Hënën dhe Marsin në anën tuaj. Kapitulli i punës: në periudhën e fundit ka pasur shumë shpenzime ose mosmarrëveshje …

PESHORJA
Të premten përpiquni të jetoni dashurinë pa paragjykime dhe kushtëzim. Sa i përket punës, menaxhoni gjithçka me kujdes: në ditët në vijim mund të mbërrijnë disa lajme të mira!

AKREPI
Hëna do të jetë kundër: përpiquni të mos ushqeni polemika të padobishme në dashuri. Sa i përket i punës: një propozim interesant mund të mbërrijë dhe dëshira për të bërë gjëra të reja mund t’ju shtyjë të hidhni hap të tjerë …

SHIGJETARI
I dashur Shigjetar, nesër – e premte 29 janar 2021 – Hëna do të jetë e favorshme: përfitoni prej saj dhe shijoni dashurinë. Sa për punën, do të jetë e vështirë që të ketë një kohë të mirë këto ditë!

BRICJAPI
Një lajm i mirë pritet për ju për dashurinë: fundi i një marrëdhënie më në fund mund të sjellë emocione të mira dhe do të keni një dëshirë të madhe të largoheni përsëri. Sa i përket punës, mund të ketë vështirësi, por ju do të dini se si të merreni me pengesat.

UJORI
I dashur Ujori, sipas horoskopit të Paolo Fox të nesërmen (29 janar), atmosfera do të jetë e rëndë në dashuri dhe në marrëdhëniet familjare. Sa i përket punës, në shkurt do të ketë një përqendrim të planetëve në Ujor i cili mund të sjellë lajme të mira …

PESHQIT
Venusi është i favorshëm, por Hëna do të kthehet në opozitë duke filluar nga dita e premte: vëmendje maksimale në dashuri. Sa i përket punës: nuk është koha për të bërë ndryshime të mëdha. Jini të qetë dhe të durueshëm.

Leave a Reply