Ky është reagimi i Donaldit pasi kuptoi se “ia futi” Dj Dagz dhe e nxorri nga shtëpia

Xheisara ishte e eliminuara e parë për sonte.

Nga zingjiri i shpëtimit që e nisi Beatrix, të fundit mbetën Eixhel dhe Dj Dagz, shkruan lajmi.net.

Nga televotimi i dytë sipas votave të publikut, ishte Dj Dagz ai që u largua nga BBV.

E në zingjirin e shpëtimit ai që “ia huqi” është Donaldi, i cili nuk zgjodhi shokun e tij Dj Dagz, por Tanin, banorin e ri të BBV me të cilin nuk është se ka ndonjë raport të afërt.

Zgjedhja e tij është komentuar si sulm ndaj Einxhel, me të cilën pati debate të forta kohën e fundit dhe nëse ai do shpëtonte Dj dagz (edhepse shok) automatikisht do shpëtonte edhe Einxhel.

Donaldi e bëri këtë zgjedhje duke dëmtuar çiftin, e sidomos shokun e tij Dj Dagz, me të cilin ka pasur raporte shumë të tmira prej javësh.

Momenti i largimit të Dj Dagz ka tronditur Donaldin dhe këtë gjë mund ta shihni në fotografinë më poshtë./Lajmi.net

Leave a Reply