Bora i tregoi të gjithëve se është beqare në ditëlindejn e saj, por këto vargje dashurie ia dedikoi Donaldit? (VIDEO)

Bora Zemani ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e 30 në një festë gjigante me të ftuar VIP. Moderatorja shkëlqente e veshur në një fustan të shkurtër ngjyrë argjendi.

Në festë nuk munguan as producentet e “Big Brother” dhe moderatorja Arbana Osmani.
Kjo e fundit ka surpizuar ndjekësit pasi nisur nga ngjarjet e fundit aspak të këndshme që “Big Brother” i ka servirur Bora Zemanit me Donaldin askush nuk i priste në mbrëmje.

Për argëtimin e të ftuarve janë përkujdesur Bruno dhe Klajdi. Edhe në këtë festë, ata kanë kënduar këngë të dashurisë.

Ndryshe prej herës së kaluar që kur Bruno filloi të këndonte këngën “Kush të ndau prej meje”, e që Bora u largua menjëherë, këtë herë ai e ka kënduar këngën “Akoma ty të dua”, e që Bora shihet duke kënduar bashkë me të.

“Kur ti të jesh pa mua, kujt do t’i thuash të dua”, janë vargjet e një tjetër këngë që Bora i këndon em mjaft pasion dhe rrjeti thotë njëzëri që ja dedikon Donaldit.

Gjithashtu në një moment Klajdi i është drejtuar Borës:“Bora, a ka beqar këtu sot apo jo?”“Po, Po, Po”, ka bëritur moderatorja e cila nuk duket aspak e mërzitur për këtë fakt./albeu.com/

Leave a Reply